Anna Jakubiuk Super Sołtysem 2016

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 stycznia 2017

     Sołtysi z Powiatu Parczewskiego, zgłoszeni do plebiscytu „Super Sołtys 2016” zorganizowanego przez tygodnik „Słowo Podlasia”, w piątek 27 stycznia świętowali w Białej Podlaskiej.
     Jednym z partnerów plebiscytu było Starostwo Powiatowe w Parczewie. Na ulubionego sołtysa, który zabiega o potrzebne we wsi inwestycje, pomaga
w rozwiązywaniu problemów lokalnych i inicjuje przedsięwzięcia kulturalne, mieszkańcy powiatu parczewskiego mogli głosować wysyłając kupony drukowane w tygodniku oraz wysyłać smsy.
     Tytuł „Super Sołtysa 2016” z powiatu parczewskiego zdobyła Anna Jakubiuk sołtys Woli Tulnickiej w gminie Siemień, II miejsce zajął Jan Grześ sołtys Hołowna w gminie Podedwórze, zaś III miejsce Piotr Iwanek sołtys Wierzbówki w gminie Parczew. Tadeusz Kot sołtys Juliopola w gminie Siemień otrzymał nagrodę za największą liczbę wysłanych smsów.

     W uroczystej Gali wziął udział Jerzy Maśluch starosta parczewski, który pogratulował zwycięzcom i wręczył nagrodę Super Sołtysowi ufundowaną przez Zarząd Powiatu w Parczewie.
     Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy na rzecz społeczeństwa.

tekst: E. Rudkowska, fot: A. Trochimiuk

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie